Wkłady do kominka

Kiedy budowałam swój nowy dom, bardzo mi zależało na tym, żeby był w nim kominek. Nawet zanim go wybudowałam, kupiłam już wkłady kominkowe i to całkiem spory zapas. Nawet nie byłam pewna czy moje marzenie się spełni, a już miałam wkłady kominkowe! Szaleństwo! Ale myślę, że to tylko pokazuje to, że naprawdę bardzo mi zależało na tym kominku.
wklady kominkowe
Oczywiście nie obyło się bez problemów, ale w końcu moje marzenie się spełniło i miałam swój ukochany kominek. Myślę, że nic nie robi tak dobrej atmosfery, jak właśnie ogień płonący w salonie. Teraz zawsze, kiedy jestem w domu i mam ochotę na chwilę relaksu, rozpalam sobie ogień w kominku i siedzę po prostu i patrzę na niego. Na przykład tak właśnie zrobiłam dziś. Wróciłam do domu bardzo zmęczona po pracy, bo mamy ostatnio strasznie dużo klientów, a co za tym idzie, strasznie dużo pracy. Chciałam tylko paść na fotel i poczytać moją ulubioną książkę. Wiedziałam, że taki wieczór może upiększyć tylko ogień i dobra herbata. Podeszłam więc do mojego kominka i chwyciłam wkłady kominkowe, które trzymałam w szafce obok. Wrzuciłam dwa z nich do środka i podpaliłam podpałkę. Ogień pojawił się niemal od razu. Poczułam przyjemne ciepło na mojej twarzy i dłoniach. Odetchnęłam głęboko i poszłam zrobić sobie herbatę. Wybrałam zieloną z aronią, bo to mój nowy ulubieniec. Wsypałam do niej łyżeczkę cukru, bo potrzebowałam trochę energii po ciężkim dniu i poszłam z kubkiem na mój ukochany fotel.

Postawiłam herbatę na stolik i wzięłam książkę, którą ostatnio czytałam. Miałam bardzo mało czasu, więc szło mi raczej opornie, ale uparłam się, że ją skończę do końca tygodnia i zamierzałam to zrobić. Spojrzałam na wkłady kominkowe, które płonęły wesoło w moim kominku. Zrobiło mi się ciepło na sercu. Miałam swój wymarzony dom z kominkiem, przy którym mogłam usiąść i poczytać książkę. Czy mogłam chcieć czegoś więcej? Wzięłam łyka herbaty i otworzyłam lekturę na stronie, na której skończyłam czytanie. Czekał mnie bardzo przyjemny wieczór, dzięki któremu naładuję baterię na kolejny dzień.

https://groterm.com/104-wklady-kominkowe