Uroczystości weselne nad Morskim Okiem? Tak, to możliwe!

Nastąpił wreszcie ważny dzień. Dzień bardzo unikalny dla mnie i mojej dziewczyny, a liczę na to, że za parę godzin, mojej żony.
Znamy się z Basią od podstawówki a jak to nasze mamy ogłosiły zgodnie, od pierwszego dnia mieliśmy się ku sobie.

transport osób gliwice

Z tego co nam powiadały, niezmiernie silnie by się zdziwiły, gdyby rzeczywiście nie dopełniło się to przed ołtarzem. Nasze wesele przewidywaliśmy jeszcze właściwie od czasu liceum. Bezsprzecznie nie chcieliśmy, by był schematyczny. Odchodził duszpasterz wraz z konwencjonalnym przytupem ślubnym. Chcieliśmy czegoś innego, czegoś, co nasi bliscy zapamiętają na długi czas.
Wpadł nam do głowy wówczas pomysł, żeby nasze uroczystości weselne zostały zorganizowane w górskim schronisku nad Morskim Okiem. Wynajmiemy na dwa dni całe schronisko, ściągniemy wszystkich gości oraz w tego rodzaju niecodziennych okolicznościach pobierzemy się.Kiedy mieliśmy po 16 lat, było to dla nas frajdą oraz kwestią abstrakcyjną, jednak gdy nastał czas organizowania faktycznego ślubu, Basia przypomniała sobie o naszym infantylnym marzeniu. Trochę nad tym pomyśleliśmy i w sumie dałoby się to uczynić. Ja mam familię w Gliwicach, a moja narzeczona w Katowicach. Trzeba by zaaranżować ich przetransportowanie. Jak zaplanowaliśmy, tak zrobiliśmy.Ja zatelefonowałem do schroniska, w pierwszej kolejności w telefonie zapadła kompletna cisza, natomiast po niej odezwał się menedżer oraz odpowiedział, że w sumie można to sprawić. Wtenczas ukochana wypatrywała w anonsach przewóz osób katowice. W dniu ślubu czekaliśmy na miejscu postojowym pod drogą do schroniska, nadciągnęły dwa busiki, jeden z tekstem ślubny transport osób katowice, i drugi odpowiednio ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali zaproszeni do powozów konnych i zostali przewiezieni od razu do schroniska.

W podobny sposób jak pragnęliśmy w dziecięctwie, nasz ślub każdy z gości zapamiętał na długi okres. Relacje z tego wydarzenia na długi czas stały się tematem głównym familijnych spotkań.