Tatry dla każdego – Bukowina Tatrzańska noclegi

Naturalnie piękny klimat

Hej góry nasze góry! Szczególnie te najwyższe. Tatry. Lubisz? Bywasz? Są piękne o każdej porze roku! Zimą fantastycznie szusuje się na nartach lub desce. Uprawia taternictwo, choć trzeba z głową. Wiosną polany pełne krokusów, dużo zieleni, przyroda budząca się do życia. Nastraja do spacerów i łazęg, podczas których chłoniemy widoki, upajamy się rześkim powietrzem. Lato to długie dni i długie wyprawy. Upał czasem doskwiera, jednak można schować się w cieniu bujnej roślinności. Jesienią paleta kolorów zachwyci nawet niejednego malkontenta. Seria barw aż powala. I cykl na koniec roku zamyka się znowu zimą.

Zalety polskich gór i Zakopanego

Jest co robić, gdzie pójść, posiedzieć, spróbować lokalnej kuchni, poznać folklor, przyjemnie spędzić czas! Choć czasem w ogromnych tłumach. Cóż… Taki już jest urok pięknych, malowniczych miejsc. Ale trzeba również gdzieś spać. Odpocząć po trudach wędrówek i zdobywania nowych rejonów. Nie musimy wybierać od razu stolicy Tatr, czyli Zakopanego. wokół jest wiele przyjemnych i mniej zatłoczonych miejscowości, które oferują szybki dojazd do Zakopca. Bukowina Tatrzańska noclegi to świetny wybór na miejsce na kwatery i bazę wypadową w Tatry. Hotele, pensjonaty, domy wycieczkowe, apartamenty… Do wyboru do koloru. Różne standardy. Skromnie lub bogato. Z wyżywieniem lub bez. Choć będąc w górach, grzechem by było nie zaznać jedzeniowej gościnności lokalnych górali. Zwykle są to ilości nie do przejedzenia. A do tego lokalne przysmaki, takie jak sery różnego typu. Poezja smaków!

bukowina tatrzańska noclegi

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście tego rejonu Polski, to zdecydowanie powinniście. Jak byliście, to wiecie o co chodzi. W Tatry zwykle się wraca. To miejsce zapada w pamięć, nawet jeśli nieco wieje popeliną i straganami z chińskimi pamiątkami. Ale to znajdziemy wszędzie. Złap bakcyla. Poczuj piękno w pełnej krasie. Jedź w Tatry!