Sulechów domy

Sulechów to malownicze miasto w województwie lubuskim. Początki miasta sięgają czasów Piastów, obecnie zamieszkuje go prawie 20 tysięcy mieszkańców. Jest to najpiękniejszy i najbardziej wartościowy zakątek gminy. Cisza i bliskość natury są powodem, dla którego pojawiają się nowe sulechów domy.

Sulechów – zakątek przyrody

W ostatnim czasie można zauważyć duży wzrost ofert sprzedaży w kategorii: sulechów domy. Z pewnością powodem są walory turystyczne miasta. Oprócz licznych szlaków leśnych w mieście można odnaleźć ponad 100 pomników przyrody. W centrum znajdują się sulechów domy i wiejskie parki podworskie, w których możemy znaleźć gatunki egzotyczne jak: perełkowiec japoński, miłorząb dwuklapowy i wiązowiec zachodni. Najciekawszym z nich jest park przy pałacu w Bukowie oraz park w Pomorsku szczególnie godne uwagi są pomnikowe: świerk, dąb i olsza czarna. Dodatkowo sulechów domy, znajdują się bardzo blisko rezerwatu „Radowice” o powierzchni 52 ha.

sulechów domy

Sulechów domy na sprzedaż

Oferta sprzedaży jest bardzo zróżnicowana. Sulechów domy dzielą się na parterowe, piętrowe, a nawet takie z w pełni urządzonym ogrodem. Ceny są uzależnione od lokalizacji i wyposażenia domów. Można zauważyć, że droższe są te położone w centrum lub z dobrym dostępem do szlaków turystycznych. Sulechów domy to dobra inwestycja w przyszłość, ponieważ miasto bardzo szybko się modernizuje, jednocześnie nie naruszając cennych walorów przyrodniczych . Oprócz pięknej przyrody dodatkowym atutem jest ciekawa oferta kulturowa miasta oraz liczne projekty angażujące mieszkańców.

Sprawdź naszą ofertę na http://solowczuknieruchomosci.pl/