Pościel hotelowa w pensjonacie

Jestem osobą, która z racji wykonywanego zawodu jest cały czas w podróży.

Kilkanaście razy do roku latam samolotem, by dostać się do wybranego kraju. Często śpię w hotelach, można nawet powiedzieć, że czuję się tam jak w drugim domu. Kiedyś każdy taki wyjazd bardzo mnie stresował oraz wywoływał lekką panikę. Jednak praktyka czyni mistrza i teraz nie obawiam się już żadnego lotu. Wykonuję swoją pracę z wielkim zaangażowaniem, bo ogromnie ją lubię. Powiem nawet więcej: uwielbiam poznawać nowe miejsca, nowe osoby, spać w nieznanych hotelach. Dzięki temu moje podróżowanie staje się jeszcze bardziej pasjonujące i przyprawione o dreszczyk emocji. Nigdy nie wiem, kogo spotkam, na kogo trafię, jaki będę mieć pokój.

producent pościeli hotelowej

producent pościeli hotelowej

To bardzo rozwijające i kształtujące charakter.

Sama rezerwuję sobie miejsca do spania oraz bilety lotnicze. Kiedyś robiła to za mnie asystentka, jednak postanowiłam, że sama się tym zajmę i będę mieć dodatkowe atrakcje. Czasem się zdarza, że mój wybór nie jest do końca dobry, trafiam albo na nieuprzejmą obsługę, albo pokój nie jest zadbany i schludny. Są to jednak sporadyczne wyjątki, ponieważ zazwyczaj wyjeżdżam bardzo zadowolona i polecam obiekt hotelowy innym osobom. Jakość odgrywa dużą rolę w moim podróżowaniu, lubię jak miejsce, w którym mieszkam jest ładne i czyste. Będąc na delegacji w Paryżu, nie mogłam wyjść z podziwu, jak miękka jest poduszka, na której przyszło mi spać. To była najwygodniejsza poduszka, jaką kiedykolwiek miałam.

Zastanawiałam się, jaki jest producent pościeli hotelowej, na której śpię.

Zapytałam o to nawet w recepcji, po czym zakupiłam taką samą do swojego własnego domu. W innym hotelu w Danii byłam pod ogromnym wrażeniem oświetlenia, które było świetnie dopasowane do wnętrza, co tworzyło nietuzinkową atmosferę. To właśnie lubię w mojej pracy najbardziej — poznawanie kraju od zaplecza.