Pomoc w kryzysie małżeńskim – terapia dla par Rzeszów

Wiele lat temu, w USC jak również w Kościele, przysięgaliście sobie wraz z mężem dozgonną miłość i obiecywaliście trwać w związku małżeńskim do końca waszych dni.
Wtedy, będąc zakochani w sobie po uszy, nie zdawaliście sobie sprawy z problemów, które przyniesie dalsze, wspólne życie. Dziś obarczeni stresem w pracy, konfliktami z dorastającymi dziećmi, a także pojawiającymi się problemami zdrowotnymi, często zapominacie o sobie nawzajem. Nie potraficie ze sobą rozmawiać, nie potraficie wspólnie spędzać wolnego czasu i realizować wspólnych pasji.
Dodatkowo dołuje Was obraz, szczęśliwych małżeństw tworzonych przez przyjaciół i sąsiadów. Zastanawiacie się, czy Wasze małżeństwo da się jeszcze uratować? Zadajecie sobie pytanie, czy znów możecie być mężem i żoną, a nie tylko dwojgiem obcych sobie ludzi?

Ależ oczywiście, że tak! Wszystko się da jeszcze naprawić!

terapia dla par rzeszów

Jednym z najprostszym sposobów, jest skorzystanie z rad zawartych w poradnikach napisanych przez doświadczonych psychoterapeutów, zajmujących się terapią dla par. Jednakże, bardzo bogata oferta na rynku wydawniczym sprawia, że wybranie właściwej książki jest wręcz niewykonalne.
Drugim sposobem jest osobisty kontakt z psychoterapeutą.Tacy specjaliści oferują swoje usługi w prywatnych poradniach lub też centrach pomocy rodzinie, zlokalizowanych przy Urzędzie Gminy.
Nawet, jeśli wraz z mężem mieszkacie w niewielkiej miejscowości np. województwa podkarpackiego lub lubelskiego, nie musicie się martwić.
Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z indywidualnej i dyskretnej pomocy, jaką stanowi terapia dla par Rzeszów jest jednym w niewielu miast na Podkarpaciu, w którym taką pomoc otrzymacie. Możecie tu wybierać z oferty kilku doświadczonych psychoterapeutów, do których kontakt w łatwy sposób znajdziecie w internecie lub też na tablicach ogłoszeń.