Obiad z dowozem do domu? Czemu nie!

W ostatnim czasie na popularności zyskały wszelkiego typu serwisy umożliwiające zamówienie jedzenia online oraz późniejszy dowóz posiłku na wskazany adres. Nie musimy jednak posiadać dostępu do internetu, żeby mieć możliwość otrzymania zamówienia pod swój adres – w większości przypadków wystarczy po prostu zadzwonić do ulubionego lokalu gastronomicznego. Aplikacje i serwisy internetowe mają jednak ten przeważający plus, że często przy opisach poszczególnych potraw oprócz ceny znajdziemy tam również zdjęcie interesującego nas dania. A jeśli zdecydujemy się na założenie konta w serwisie następnym razem będzie pamiętał nasze dane i nie będziemy tracili czasu na ponowne wpisywanie adresu dostawy.
Zdecydowana większość punktów gastronomicznych, barów czy restauracji w Kazimierzu w swojej ofercie uwzględnia możliwość dowozu pozycji z menu do klienta.
Chcąc jak najszybciej znaleźć interesujące nas miejsce wystarczy wpisać w polu wyszukiwarki frazę „jedzenie na dowóz Kazimierz„. Otworzy się wtedy przed nami istna kulinarna rozpusta! Począwszy od wszelkiego rodzaju domowego jedzenia takiego jak np.: pierogi, schabowe czy zupa pomidorowa poprzez kulinarną podroż po świecie zaliczająca wizytę we Włoszech (pasty, pizze), Japonii (sushi) czy Indiach (Curry), kończymy na doborze napoi i desery – jeśli jeszcze znajdziemy gdzieś na niego miejsce. Kazimierz ma nam do zaoferowania naprawę wiele miejsc, które z chęcią dowiozą wybrane potrawy prosto pod nasze drzwi.
Przy zamówieniach warto zwrócić uwagę czy wybrana restauracja nalicza koszty dodatkowe za dowóz jedzenia czy może ma dla nas promocyjną ofertę. Częsta praktyka jest dowóz za 0 zł do określonej odległości od lokalu np. 5 km. Nie zaszkodzi również zapytać o dostępne promocje dnia czy rabaty lunchowe.
To na co masz dziś ochotę? Kaczka pieczona w jabłkach czy spaghetti po bolońsku?
jedzenie na dowóz Kazimierz