Nieco wiadomości na temat pokrowców samochodowych.

Jedna druga sezonu zimowego za nami, tymczasem za okiennicami nadal można ujrzeć kupy białego puchu, a temperatura spada dużo poniżej zera. Każdego ranka potrzebujemy skrobać szyby swoich gablot, a co gorsza zmagać się z ich rozruchem. Także posiadając fabrycznie nowy akumulator, zdarzyć się może, że automobil nie odpali. Dobrym rozwiązaniem będzie w takim razie użycie przewodów wysokiego napięcia, lecz do tego będziemy potrzebować innego auta i pomocy kogoś pomocnego. Żeby skrócić odśnieżanie samochodu, wskazane jest obadać pokrowce samochodowe.

Plandeka na samochód

Pokrowiec na samochód

Obsługuję się je niezwykle intuicyjne. Wystarczy albowiem w porze wieczoru, lub po powrocie z roboty naciągnąć specjalny materiał na rozciągłość całego czterokołowca, a spadający śnieg zatrzyma się na nim, nie przenikając na karoserie. O świcie starczy tylko z jakiejś strony odwiązywać materiał, a pokrowiec na samochód ułoży się sam w nieznaczną kulkę. Tkanina z której jest stworzony, nie wsiąka cieczy, wobec tego nie ma obowiązku problematycznego osuszania w garażu, którego z resztą najprawdopodobniej nie posiadamy.
Kiedy powiedzie nam się już uruchomić wóz, odskrobać i wyruszyć w trasę do szkoły żeby zawieźć młode, muszą one dokończyć spożywać śniadanie, przeważnie na naszej tapicerce.

Pokrowce na fotele samochodowe

Pokrowiec na samochód

Wybierając mniejsze zło, zezwalamy dzieciakom zjeść bułkę albo ciasteczko, natomiast resztki i czekolada pokrywa całkowite nasze świeżo, wyczyszczone wnętrze. Na nieszczęście nie każde skazy da się domyć, w takim razie pokrowce na fotele samochodowe to kapitalne rozwiązanie. Starczy je założyć, a gdy zobaczmy, że są już istotnie świńskie, oddać do pralni. Dzięki temu jeszcze raz, nabiorą odcieni i staną się imponująco czyste, a nasza tapicerka będzie wyglądała jakoby była prosto z sklepu. Zyskamy do tego dużo kasy, na profesjonalne sprzątanie wnętrza, a także bez nerwów. Nasze dzieci również będą radosne nie słysząc marudzenia swoich opiekunów, ze względu następnych plam po jogurcie.