Mezoterapia wieloigłowa

Mezoterapia wieloigłowa to zabieg niechirurgiczny polegający na tworzeniu mikrootworów na obszarze twarzy, owłosionej skórze głowy lub też w innych miejscach ciała. Działanie to pozwala na stymulowanie skóry, dostarczenie substancji aktywnych do jej głębszych warstw biorewitalizacji. Mezoterapia jest bezinwazyjną metodą szybką, bezinwazyjną, która dokonuje rewitalizację skóry przy wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia umożliwiającego podawanie mikrodawek kwasu hialuronowego, hydraboosterów, osocza bogatopłytkowego i innych preparatów do mezoterapii.

Dla kogo zalecony jest zabieg mezoterapii?

Procesy starzenia się skóry, nadmierne łysienie, czy też redukcja tkanki tłuszczowej to objawy, na które można zaproponować zastosowanie mezoterapia wieloigłowa. Zabieg może się również okazać pomocny dla osób mierzących się z przesuszoną skórą, bliznami, ale także potrzebą biorewitalizacji, ujędrnienia i wygładzania skóry.  

Mezoterapia wieloigłowaEfekty zabiegu

Korzystanie z ofert medycyny profesjonalnej można uzyskać pozytywne owoce dla ciała w postaci poprawienia kondycji skóry i przynosi długotrwałe efekty w postaci ujędrnienia oraz  nawilżenia cery. Zastosowanie mezoterapia wieloigłowa zatrzymuje również proces łysienia oraz wypadanie włosów, a także eliminuje rozstępy i likwiduje problemy nadpotliwości. Dodatkowo za pomocą mezoterapia wieloigłowa można uzyskać również owoce w profilaktyce przeciwstarzeniowej w postaci wzmocnienia skóry, wygładzenia oraz poprawienia jej kolorytu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej oferty mezoterapii wieloigłowej na stronie. https://btmed.pl/