Karta rodzinka

Ostatnio udało mi się zdobyć karty rodzinka producent dla mojej rodziny i jestem z nich bardzo zadowolona. Mamy z mężem czwórkę dzieci, więc ciężko jest nam zdobyć na tyle dużo pieniędzy, żeby móc sobie pozwolić na różne drogie atrakcje. Oczywiście nie chcemy, że nasze dzieci zostawały w tyle, a wolimy, żeby brały udział we wszystkim, w czym biorą udział ich rówieśnicy. Uważam, że to byłoby dla nich niesprawiedliwe, jeśli nie mogłyby chodzić w te miejsca, w które chcą tylko dlatego, że ich rodzice nie zarabiają tak dużo, jak inni.

Karta rodzinka czyli rozwiązanie idealne

Dlatego karty rodzinka są dla nas idealnym rozwiązaniem. Kiedyś myślałam, że to trochę ściema i że te karty wcale nie działają tak dobrze, jak wszyscy mówią, ale teraz się do nich przekonałam. Okazało się, że znacznie więcej miejsc pozwala z nich korzystać, niż myślałam. W większości kin możemy dostać zniżkę. Właśnie dzięki temu mamy teraz nową rodzinną tradycję. Raz w miesiącu chodzimy wszyscy razem do kina. Czasem wybieramy różne filmy, ale i tak to fajna, rodzinna wycieczka. I to wszystko dzięki temu, że mamy karty rodzinka producent. Bez nich na pewno nie moglibyśmy sobie pozwolić na takie wycieczki. W dodatku przyjmują je też na naszym ulubionym basenie, dzięki czemu moja córka mogła wrócić do pływania, które tak uwielbia.

https://www.cardon.com.pl/karty-rodzinka-producent/

Co więcej, teraz możemy sobie pozwolić na wyjazd na wakacje raz w roku. Okazało się, że karty rodzinka są też uznawane w innych miastach, więc możemy raz jechać nad morze, a raz w góry. Mamy zniżkę na transport i na prawie wszystkie atrakcje. Czasem uda nam się też zaoszczędzić trochę na jedzeniu w restauracjach, chociaż zwykle i tak bierzemy własne jedzenie, żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. To niesamowite, że na to wszystko możemy sobie pozwolić tylko i wyłącznie dzięki temu, że wyrobiliśmy sobie te całe karty rodzinka.