Ciekawostki w kwestii futerek i pomponów do czapek.

Gdy kończą się wczasy, z ulic pryskają wiosenne a także ciepłe odcienie, a na ich miejsce przychodzą szarości, brązy oraz czernie. Nadciąga czas monotonii w przyrodzie i ubiorze. Jednakże stylizacje jesienne a także zimowe w żadnym wypadku nie muszą być nudne. Czarne płaszcze należałoby rozweselić barwnymi dodatkami, tego typu jak rękawiczki lub szale. Kapitalnym projektem na jesienną i zimowa monotonię w modzie są dodatki futrzane. Futro każdemu kojarzy się z czymś puchowym w kontakcie i przyjemnym, wobec tego w lodowate dni należałoby się nim opatulić.

Jakim sposobem wybrać dodatki do czapki

Od paru sezonów dodatki futrzane rządzą w jesiennych stylizacjach. Kiedyś babcie nosiły zwłaszcza futrzane kołnierze oraz czapki. Przeważnie były to zwyczajne lisy, norki lub nutrie w zależności od zamożności. Dziś przeważnie są to futerka sztuczne, co weseli ekologów i entuzjastów zwierząt. Niektóre doskonale odwzorowują te żywe, a inne wręcz przeciwnie – od razu widać, że są sztuczne i na tym polega ich czar. W odróżnieniu od mody naszych babć, obecnie dodatki futrzane są wszechobecne. Od dawna nie jedynie kożuszki i ciepłe płaszcze są obszyte futerkiem. Bardzo dobrze wyglądają również sportowe kurtki z dodatkami futrzanymi. Przez nie do sportowego luzu wdraża się troszkę klasy, a kurtka prezentuje sie jako nadzwyczajnie ciepła. Futerkiem zaakcentowane są także buty, torebki, i nawet futerały na smartphon lub tablety.

Wszystko co należy znać o pomponach

Pompony do czapek

Sportowe kurtki z futerkiem świetnie współgrają z żartobliwym nakryciem głowy. Z pewnością kapelusz czy wykwintny toczek nie jest właściwym pomysłem, ale powinno się ubrać stosowną czapkę. Taką stylizację kapitalnie odświeża pompony do czapek. Mamy wrażenie, że czapki z pomponami pasują jedynie młodzieży, jednakże nie jest to prawda. Starsi także mogą pozwolić sobie na pomponiki, całość uwarunkowana jest od stylu i modelu, który wybiorą oraz tegoż, w jaki sposób powiążą tego typu nakrycie głowy z innymi fragmentami stylizacji. Pompony do czapek występują w przeróżnych miejscach. Mogą być ulokowane standardowo na skraju czapki, jednakowoż komicznie także prezentują się obok uszu, gdy każdy manewr głowy wywołuje ich ruch.